رفتن به محتوای اصلی
x

طرح امانت بين کتابخانه ای اصفهان:

به منظور دسترسی بیشتر مراجعین به منابع کتابخانه ای مورد نیاز در شهر اصفهان، "طرح امانت بین کتابخانه‌ای اصفهان" از ابتدای سال ۱۳۸۵ راه اندازی شده است. مرکزیت اجرای این طرح با کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی شهرداری اصفهان بوده و کتابخانه‌های عضو طرح در حال حاضر عبارتند از: دانشگاه صنعتی اصفهان،  دانشگاه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان، مرکز تحقیقات معلمان، خانه ریاضیات اصفهان و دانشگاه پیام نور اصفهان،دانشگاه صنعتی مالک اشتر. این طرح در دانشگاه ها کلیه اساتید و محققین، دانشجویان مقاطع مختلف و کارمندان را پوشش می دهد و در شهرداری به اعضاء خاصی خدمات رسانی می کند.

 

 آیین نامه طرح امانت بین کتابخانه ای

 

 طرح امين: امانت گرفتن کتاب و مقالاتي که در اين کتابخانه موجود نمي باشد از ساير مراکز عضو طرح و امانت دادن کتاب و مقالات مورد نياز ساير اعضا طرح به آنها

 

برای استفاده از امکانات امانت بین کتابخانه ای

1- مطالعه راهنمای جستجو برای هر کتابخانه

2- ضروری بودن تکمیل فرم درخواست  امانت بین کتابخانه

3- اطلاع رسانی به شما از طریق ایمیل وارده شده در فرم ثبت درخواست

ثبت شماره رکورد/مدرک/ثبت در فرم ثبت نام الزامی می باشد. از این رو با استفاده از راهنماهای ارائه شده برای هر کتابخانه، این شماره را استخراج نمایید. همچنین از مرجع نبودن و موجود بودن کتاب اطمینان حاصل نمایید.

راهنمای جستجوی امانت بین کتابخانه ای برای کتابخانه های مرکزی شهرداری، دانشگاه اصفهان، دانشگاه هنر، دانشگاه پیام نور و خانه ریاضیات اصفهان

راهنمای جستجوی امانت بین کتابخانه ای برای کتابخانه تحقیقات معلمان اصفهان

راهنمای جستجوی امانت بین کتابخانه ای برای کتابخانه علوم پزشکی اصفهان

 

سامانه جستجوی کتابخانه های عضو طرح

مرکزی شهرداری دانشگاه اصفهان دانشگاه هنر دانشگاه پیام نور
خانه ریاضیات اصفهان تحقیقات معلمان اصفهان علوم پزشکی اصفهان  
در حال حاضر امکان جستجو در سایت کتابخانه دانشگاه صنعتی مالک اشتر وجود ندارد. اگر کتابی از این کتابخانه را در نظر دارید با شماره تلفن 33912557-031 تماس بگیرید.

 

فرم ثبت نام امانت بین کتابخانه ای

 

 

از طریق شماره تلفن 33912557-031 و یا ایمیل amin_plan@cc.iut.ac.ir می توانید با این بخش در ارتباط باشید.


امانت بین کتابخانه ای
امانت بین کتابخانه ای

تحت نظارت وف ایرانی