رفتن به محتوای اصلی
x

پايان نامه ها:
كليه پايان نامه هاي دانش آموختگان تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتي اصفهان، پس از انجام مراحل اداري به اين بخش تحويل داده مي شود و بر اساس شماره ثبت يا راهنما در قفسه ها نگهداري و بازيابي مي شود.
دانشجويان تحصيلات تكميلي از اول ارديبهشت سال 1398 موظف هستند وارد سايت كتابخانه شده و پايان نامه خود را ثبت نمايند و فايل مربوط را آپلود كنند و بعد با يك نسخه پايان نامه (يك رو) به بخش اسناد مراجعه نمايند. (فايلي كه آپلود مي شود حتما بايد شامل امضاهاي اساتيد باشد.) برای ثبت پایان نامه و اطلاع از مراحل ثبت آن، به این آدرس مراجعه نمایید.
تبصره: كل پايان نامه هاي بخش اسناد به صورت تمام متن با نام كاربري و رمز عبور براي دانشجويان تحصيلات تكميلي به صورت تورق الكترونيكي قابل مشاهده است.
تذكر: تكثير و کپی از پايان نامه ها به دليل حق مولف مقدور نمی باشد و استفاده از آن فقط در سالن ميسر می باشد.
ضمناً به منظور تسريع و تسهيل در بازيابی پايان نامه ها، سه دستگاه كامپيوتر جهت جستجوی دانشجويي درجنب اين منابع قرار گرفته تا مراجعان بتوانند در صورت نياز با شناسه های مختلف (عنوان، پدیدآورنده، کلیدواژه (موضوع و...) به آن دسترسی پيدا نمايند.
تذكر: مراجعين موظف هستند براي استفاده از بخش اسناد، كارت دانشجويي خود را ارائه دهند.
اسناد و مدارك :
منابعی چون گزارشهای متنی و آماری وزارتخانه ها و سازمانهای تابعه آنها، نتايج سمينارها وكنفرانسها و مجموعه مقالات ارائه شده در آن وآرشيو قديمي چندين روزنامه کشوردراين بخش نگهداري میگردد. داده ها و اطّلاعات موجود دراين منابع بدليل هم خوانی داشتن با واقعيات و جريانات اقتصادی و اجتماعی كشور سهم به سزایی در فرايند تحقيق و پژوهش دارد و از آنجائيكه دوره انتشار اينگونه منابع نسبتاً طولانی است و در تيراژی محدود چاپ و منتشر میشود تهيه و گردآوری آنها در اين بخش انجام مي پذيرد. بدلیل ماهیت استنادی و رسمی اطلاعات اين منابع، كه عمدتا ًدارای آمار و ارقام با ارزش است، استفاده از آن در امر تحقيق و پژوهش، بسيار مستند مي باشد و ارزش آن زمانی مضاعف می گردد كه بتوان مطلب و موضوع ثابتی را به طور مقطعي و موردي در سالهای مختلف دنبال و  مقايسه نمود.
اهم فعاليت بخش اسناد و پايان نامه ها:
تحويل گرفتن پايان نامه ها از دانشجويان تحصيلات تكميلي
ويرايش اطلاعات و چك كردن فايل آپلود شده
ذخيره فايلها با شماره راهنما
انجام كارهاي آماده سازي (زدن تگ مغناطيسي، مهر زدن پايان نامه ها و چسباندن برچسب)
فايل پايان نامه ها بر طبق شماره راهنما
سرويس دهي كتب و آرشيو روزنامه ها
راهنمايي و مشاوره به مراجعين و استفاده كنندگان بخش اسناد جهت مطالعه و بهره برداري

 

از طریق ایمیل thes.doc-lib@of.iut.ac.ir می توانید با این بخش در ارتباط باشید.

کلیپ


اسناد و پایان نامه
اسناد و پایان نامه

تحت نظارت وف ایرانی